Reklama:

W serwisie "Strona dzieci" znajdującym się pod adresem www.stronadzieci.pl mogą reklamować się przedszkola, żłobki, producenci wózków, zabawek, ubranek dla dzieci i inne firmy związane z branżą dziecięcą.

Posiadamy kilka serwisów skierowanych do najmłodszych dzieci jak i rodziców więc Państwa reklama może być wyświetlana jednoczesnie na kilku serwisach. (Portale są na różnych serwerach o różnych IP co dodatkowo wpływa na pozycjonowanie Państwa strony internetowej - SEO pozycjonowanie)

W przypadku reklamy bannerowej lub tekstowej posiadamy profesjonalny system dzięki któremu reklamodawca może w panelu na hasło śledzić liczbę wyświetleń kreacji, liczbę kliknięć w kreację.

Bannery mogą być w formacie .jpg, .gif, .png, .swf.

Preferujemy reklamę w postaci pełnej oferty firmy: zakres usług, zdjęcia produktów lub instytucji, dane teleadresowe, link do strony firmowej lub sklepu internetowego firmy.

Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie. Propozycje i zapytania należy kierować na adres: redakcja@czestochowaonline.pl z podaniem danych firmy, adresu strony docelowej, treści linku, terminu wyświetlania reklamy.

Administrator strony

 

Linki:

Audiobooki

Kursy dla dzieci

Ebooki lektury szkolne - Adam Mickiewicz, Jan Kochanowski, Henryk Sienkiewicz

Kolorowanki

Darmowe ebooki

 

statystyka